JAK V POHODĚ ZVLÁDNOUT KAŽDÝ DEN BEZ MLÉKA, CUKRU, PŠENICE, LEPKU A DOKONCE I BEZ KLASICKÉ MOUKY?

JAK MÍT ZDRAVÉ TRÁVENÍ?

 

JAK SE NETRÁPIT S VYMÝŠLENÍM TOHO, CO UVAŘIT A UPÉCT?

 

JAK MÍT PODPORU, POKUD SE MI NEDAŘÍ VYTRVAT A DODRŽOVAT DIETU BEZ MLÉKA, CUKRU A PŠENICE?

 

JAK DOSÁHNOUT OPRAVDOVÉ ZMĚNY A POHODY NEJEN V TRÁVENÍ A TĚLESNÉM ZDRAVÍ, ALE I CELÉM ŽIVOTĚ?

Pokud jsou to i Vaše otázky, dozrál Váš čas pro vstup do Klubu Pohodové trávení!

Klub oslavil své 1. výročí.

A vy máte šanci se TEĎ do Klubu Pohodové trávení dostat za původní CENU 599,-.

NOVINKA je, že přístup do Klubu je až do odvolání časově neomezený.

Proto, jak se bude Klub plní a nadále bude plnit novým obsahem, vyskočí cena na 699,-! 

NIC NERISKUJETE

 

Klub si vyzkoušejte a když se Vám v něm nebude líbit a tipy z něj nevyužijete, dejte mi do 14 dnů od vašeho vstupu vědět a já vám bez řečí vrátím peníze. Protože mi záleží na tom, aby Klub pomáhal

 Co v Klubu najdete? Jak Vám pomůže ke zlepšení trávení i celkového zdraví?

i

Recepty

Motivační a vzdělávací videa

Tipy do kuchyně, kde se vaří pro pohodové trávení

 Jaké výhody kromě ušetřených peněz vám přinese vstup do Klubu? 

Dostanete se hned teď k receptům a tipům pro zdravé trávení, které budou v klubu stále přibývat. Můžete si tak díky nim užít Vánoce a vstup do nového roku v co největší pohodě se zdravým trávením

Hned dostanete svou „učebnici“ a kuchařku, e-book Pohodové trávení v hodnotě 299,- s tipy na dobré trávení a 50-kou receptů na celý týden, připraveným jídelníčkem a nákupním seznamem. Recepty jsou bez mléka, pšenicebez přidaných cukrů, tuků a většinou bez lepku.

Díky tomu, že vstoupíte teď, můžete s mou podporou v Klubu plnit své předsevzetí v novém roce, že to konečně dokážete: zlepšit si trávení a zdraví vůbec.

NA JAKÉ RECEPTY A DOBROTY PODLE NICH PŘIPRAVENÉ, DOBRÉ NEJEN PRO VAŠE JAZÝČKY, ALE I TRÁVENÍ, SE MŮŽETE TĚŠIT, KDYŽ VSTOUPÍTE DO KLUBU?

Sladké, slané, nápoje…

Pro všední den i svátek!

POJĎTE VYUŽÍT TAKÉ SÍLU A MOUDROST PŘÍRODY, A ZLEPŠIT SI TAK NEJEN TRÁVENÍ, ALE I CELKOVÉ ZDRAVÍ A ŽIVOTNÍ SPOKOJENOST! PROTOŽE…

Naše tělo nejlépe zpracuje (stráví) to, co je mu přirozenéProto budete v Klubu dostávat většinou tipy na přípravu jídel z lokálních potravin a potravin, které člověk v rámci evoluce jí dostatečně dlouhou dobu na to, aby je dokázal dobře trávit a využít ve svůj prospěch.

Nejvíce výživy získáte ze syrové stravy, ale moderní člověk nemá obvykle zdravé trávení, aby ji bez problémů zpracoval a využil. Proto se budeme v Klubu zaměřovat na jídla vhodná pro teplé a chladné období. Abychom jídlo dobře strávili a využili jeho výživový potenciál. A abychom se vyhnuli i jiným zdravotním potížím.

Dostanete tipy na přírodní prostředky na podporu dobrého trávení. Zařadíte do svého běžného života bylinky, koření a semena.

Každý jsme originál, proto i toto budeme brát v potaz a hledat svůj výživový i charakterový typ. Na jiná jídla se zaměří chladné typy, na jiná zase horké. Řízení se svým typem vám pomůže zlepšit trávení i další zdravotní potíže. Ale i náladu a celkovou životní spokojenost.

PROČ ČTENÁŘI DOPORUČUJÍ KLUB?

„Recepty jsou fajn, za ty jsem moc vděčná. Sladkosti bez mouky a cukru můžou být chutné a výživné a hlavně se po nich cítíme příjemně, není těžký žaludek a únava. Překvapilo mě, jak jde snadno nahradit cukr… Vyzkoušela jsem bábovku, datlové a fíkové cukroví podle Vašich receptů. A nikdo z mého okolí nevěřil, že v těch dobrotách chybí cukr a mouka. Doporučuji. „

Yvona Drápalová

V KLUBU BUDETE ČERPAT INSPIRACI NEJEN Z RECEPTŮ A RAD PRO ZDRAVÉ TRÁVENÍ, ALE I Z TIPŮ JAK NA CELOSTNÍ ZDRAVÍ

Budem se spolu zamýšlet nad tím…

jaký vliv má strava na naše trávení i celkové zdraví (tzn. životní pohodu).

jaký vliv na naše trávení a zdraví má to, jak myslíte (tzn. stav naší mysli) a to, jak žijete.

jak pochopit, co nám chce naše nemoc nebo zdravotní problém sdělit o nás, našem chování, myšlení, životě a jak to využít ve svůj nejlepší prospěch.

"
"
"