KLUB POHODOVÉ TRÁVENÍ

Vítejte na Nástěnce Klubu!

Vítejte v prostoru, který je tu pro vás, kdo chcete zlepšit nejen své trávení, ale své zdraví vůbec.

Úvodem

 

Vítejte mezi těmi, kdo chce převzít zodpovědnost za své zdraví, přestat si stěžovat, že to nejde a že za jeho potíže může někdo jiný. Nebojte, jestli tak daleko ještě nejste, jste na cestě a za to si zasloužíte ocenění – ne tak ode mě, jako od vás samotných…

Co Vás tu čeká, jakou inspiraci tu najdete pro zdravé trávení a zdraví vůbec? Hledat můžete přes odkazy v MENU tady výše nebo níže v jednotlivých kategoriích jídel a tipů pro zdraví a zdravé trávení. V horním menu jsou umístěny aktuální odkazy. 

Klub prochází velkou proměnou. Omluvte, prosím, části, které zatím nejsou dokončeny. 

 

SEZNAMTE SE SE MNOU: ZAČNĚTE TÍMTO VIDEEM

Jak pracovat s Klubem?

Se vším respektem k Vám si dovoluji Vám radit, jak s materiálem v Klubu pracovat pro dosažení co nejlepšího výsledku Vaší práce na zlepšení trávení. Více ve videu. 

Sledujte i můj blog

Domácí limonády: letní osvěžení bez cukru navíc

Domácí limonády: letní osvěžení bez cukru navíc

Jak snadno si doma vykouzlíte osvěžující, zdravé a krásně barevné drinky: bez cukru navíc a bez alkoholu, takže si je užijí i děti a vy s čistou hlavou. Bez dalšího zbytečného odpadu – lahví a plechovek, které se většinou nikdy nezrecyklují. Pojďte si pro inspiraci na přípravu svěžích nápojů do horkých dní. Jak se v létě osvěžit, pochutnat si a přitom nezatížit trávení zbytečnými cukry? Pojďte na to.