ebook kuchyň bez zbytečné chemie

NOVINKA!

 

K e-booku Vám přijde na Váš e-mail kuchařka se 24 tipy na zdravé, většinou sladké dobroty připravené bez mouky, mléka a přidaného cukru.  

 

Chcete vědět, jak vytvořit i u vás doma kuchyň bez zbytečné chemie?

Pomůžu vám. Já už jsem na to vyzrála.

Já žiju již mnoho let bez zbytečné chemie. Miluji svůj „biostyl“.

Ale dříve jsem si často  kupovala i jídlo nebo ekologické mycí prostředky a výrobky, které vypadaly zdravě a přírodně, ve skutečnosti ale až tak zdravé a přírodní nebyly.

Navíc mě to stálo dost peněz.

    DNES UŽ VÍM JAK NA TO. 

Umím nakupovat ty opravdu zdravé biopotraviny a ekologické výrobky bez nezdravé a zbytečné chemieaniž bych zruinovala rodinný rozpočet.

Umím si doma vytvořit řadu skutečně zdravých potravin, nápojů a čisticích prostředků bez zbytečné chemie a ušetřit tak spoustu peněz i času.

CO DÍKY e-BOOKU VYŘEŠÍTE?

JAK

ušetřit peníze a čas, protože vás naučím řadu potravin a mycích prostředků bez zbytečné chemie vyrábět doma. Vaše cesty za nákupy budou méně časté, Vaše peněženka nadutější, Váš život bohatší o nové zkušenosti, dovednosti a zážitky z tvoření.

JAK

rozpoznat skutečně zdravé biopotraviny a ekologické výrobky do kuchyně.

JAK

ušetřit peníze, protože budete pečlivěji než dosud vybírat a nakupovat jen ty bio a eko výrobky, které za to stojí a které jsou skutečně bez chemie.

JAK

ušetřit čas při výběru a nakupování biopotravin, zdravých obalů a ekologických čisticích prostředků bez chemie, protože už budete vědět, co koupit a čemu se vyhnout.

JAK TO VYPADÁ UVNITŘ e-BOOKU? 

JAK e-BOOK POMOHL JEHO ČTENÁŘŮM?

Vyčerpávající výčet potravin, obalů i prostředků na úklid mě doslova posadil do židle. Přiznám se, že jsem e-book s napětím přečetla celý jedním dechem, protože v něm je opravdu hodně informací, které mě osobně zajímají. E-book doporučuji všem, kteří se zajímají o složení potravin, které konzumují, není jim jedno, co jedí jejich děti a jaké vlivy mají jednotlivé látky, které se vyskytují v běžných potravinách. Díky Lucie, že sis dala takovou práci s detailním rozpisem tolika potravin a prostředků i věcí běžně používaných. Asi zrovna půjdu vyhodit všechny ty krabičky na svačinky, co používáme a nakoupím podle e-booku Lucie ty nezávadné – původ těch současných je totiž neznámý.

Iva Jančíková, finanční expertka, www.ivajancikova.cz
Iva Jančíková

Od roku 2015 doma „sbíráme“ alergie a přestože nám z je z některých potravin či přísad „pouze zle“, tak je někdy složité uvařit tak, abychom si všichni pochutnali. Děkuji za cenné rady a hlavně tipy, které výrobky jsou i pro nás v pohodě a čemu se vyhnout obloukem. I když jsme na cestě bez chemie, umělých barviv a sladidel už nějaký čas, tak stále je co zkoumat. A těším se, až vyzkoušíme některé recepty na domácí čističe nebo chutné sladkosti! Ebook mi hodně dal a jsem zase o krok blíže celkovému zdraví.

Šárka Beranová, designérka, www.sarkaberanova.cz
Šárka Beranová

O zdravější styl života, včetně aspektu „bez chemie“ jsem se začala zajímat před dvěma lety při pobytu na Novém Zélandu. Nyní, jako máma, jsem svůj pohled na toto téma ještě více zintenzivněla, proto jsem se na Lucky ebook opravdu těšila. Ebook Kuchyň bez zbytečné chemie je doslova nadupaný informacemi. Přestože si myslím, že nejsem v tomto tématu úplný začátečník, našla jsem v textu spoustu AHA momentů a užitečných tipů a rad. Velmi také oceňuji tipy, které konkrétní produkty je vhodné koupit (Luckou už prostudované etikety). A bonus v podobě receptů je už jen třešnička na dortu, moc se těším, až vyzkouším domácí chléb, který nebude tvrdý jako kámen a krémovou kávu, mňam. ?

Michaela Drápelová, autorka projektu Mé Lepší Já, www.michaeladrapelova.cz
Michaela Drápelová

„Jak se neztratit a podle čeho se orientovat v džungli bioproduktů? Jak si zachovat zdravou kuchyň v „době jedové“, neslevit přitom ze svých nároků a přitom zcela nevyprázdnit peněženku? Lucčin přehledný průvodce systematicky a bez zbytečných okolků prochází jednotlivé složky zdravé kuchyně a upozorňuje na možná úskalí, která na nás – strávníky čekají nejen na pultech obchodů. Asi každý z nás se už pozastavil nad tím, že ne všechny bioprodukty jsou prosté chemie, případně celkem zásadně odporují hlediskům zdravé výživy. V e-booku jsou všechny typy potravin a nápojů, ale i nádobí a úklidové prostředky probrány bez kompromisů, včetně konkrétních doporučení. Pro ty, kdo chtějí ušetřit nejen své zdraví, ale i kapsu, potěšit své smysly a být při tom tvůrčí, výborný manuál. Stereotyp uživatele bio kuchyně jako slepé oběti marketingových triků po jeho přečtení u žádného pochybovače neobstojí!“

Petra Váchová, muzejník
Petra Váchová

E-book předčil mé očekávání! Je jasný, přehledný a plný spousty užitečných informací. Až když jsem šla na mateřskou, začala jsem se kvůli dceři zabývat tím, co je zdravé a co škodí. Jenže jak se má člověk v té spoustě informací vyznat? A jak poznat, co škodí a v čem všem se to špatné skrývá? E-book pokrývá všechny hlavní oblasti, kde se nejvíc „zlounů“ skrývá. Ale nejen to! Je plný konkrétních porovnání co, kde a proč. Tato kniha je výborný a konkrétní průvodce, jak se vydat na cestu za zdravějším a díky tomu často i šťastnějším životem. Pozoruji na své dceři změny, když má jídlo s „éčkama“ nebo bez a i já mám lepší pocit, když eliminuji chemii ve svém okolí. Díky ?

Zuzana Šmidrkalová, kontaktní rodičovství, autorka projektu Srdcem k dětem, www.zuzanasmidrkalova.cz
Zuzana Šmidrkalová

CHCETE TO TAKÉ? JDETE DO TOHO?

POKUD ANO, KLIKNĚTE NA TLAČÍTKO.

ebook kuchyň bez zbytečné chemie

Díky zkušenostem, shromážděným v e-booku Kuchyň bez zbytečné chemie, každý měsíc ušetřím desítky až stovky korun. A nyní se i Vy můžete naučit žít bez chemie a bez zbytečného utrácení peněz za výrobky, které se mohou legálně nazývat BIO, ovšem dle mého názoru, znalostí a zkušeností se je nevyplatí kupovat. Za peníze, které za ně zaplatíte, nedostáváte kvalitu a zdraví, které byste možná očekávali.

            Chci Vám tyto své poznatky předat v ucelené podobě v e-booku Kuchyň bez zbytečné chemie.

Jeho cena včetně bonusů je 490 Kč. 

Vložila jsem do e-booku své mnohaleté zkušenosti s nákupem biopotravin a ekologických výrobků. Vy tak na rozdíl ode mne nemusíte 10 až 15 let hledat, zkoumat, číst a zkoušet, co jíst, nakupovat a vyrábět, protože Vám přináším praktické rady, jak tento krok k Vaší kuchyni bez zbytečné chemie přeskočit a žít zdravěji hned teď.

KAŽDÝ Z NÁS NĚKDY POTŘEBUJE PORADIT

I já jsem potřebovala radu experta, když se mi najednou v dospělosti objevil ekzém. Protože jsem od lékařů neslyšela žádnou radu, jak si s ním poradit, našla jsem si bylináře a ten mi mj. poradil stravu vhodnou přímo pro mě. Stravu, která mi pomůže ekzém vyléčit. Neumím si představit, jak bych si poradila sam, jak bych žila s ekzémem, mazala se mastmi s negativními vedlejšími účinky a zdravotní problém bych přitom ani nevyřešila. Odborník mi dodal potřebné informace a já už jsem s nimi mohla dál pracovat sama a uvést je do praxe.

            Totéž Vám nabízím já za pomoci svého e-booku Kuchyň bez zbytečné chemie. Takové malé pošťouchnutí ke změně Vašeho životního stylu.

POTŘEBUJETE TO?

 

ANO

Mám chuť změnit svůj životní styl

ANO

Chci nakupovat zdravě a chytře

ANO

Chci žít zdravěji a utrácet méně peněz za zdravé potraviny a mycí prostředky

ANO

Chci se naučit vyrobit si řadu zdravých a levných potravin, nápojů a mycích prostředků doma

     

přesto…

VÁHÁTE? TO ÚPLNĚ CHÁPU. 

PROJDĚTE SE MNOU V KLIDU VŠECHNY POCHYBNOSTI, KTERÉ MÁTE A PAK UVIDÍTE, JESTLI JE TO PRO VÁS.

Možná si říkáte ALE:

informací o zdravých potravinách je spousta, internet je plný tipů, jak vyrobit to či ono a jsou zadarmo. Ano, vezměte si týden dovolené a můžete jej strávit shromažďováním poznatků z oblasti biozemědělství, vlastností biopotravin nebo nebezpečných přídatných látek, a nebudete hotovi. Budete ale hotoví z vysedávání u počítače a vyhledávání informací, že budete potřebovat další týden dovolené.

Možná si říkáte ALE:

eBook je moc drahý. To je ale relativní. Já jsem kromě let sbírání znalostí a zkušeností proseděla mnoho hodin u knih a internetu, abych pro Vás shromáždila informace o řadě výrobků a přidala k nim hodnocení a doporučení. Divili byste, kolik takových bio a zdravých výrobků neprošlo z důvodů nevhodného nebo nejasného složení. Informační hodnota, kterou získáte, je nesrovnatelně vyšší. S pomocí e-booku se navíc naučíte ušetřit spoustu peněz, takže se Vám investice do něj brzy vrátí. Např. tím, že si nekoupíte několik zbytečně drahých a navíc ne zcela zdravých BIO výrobků. 

Možná si říkáte ALE:

já nevím, jestli e-book je pro mě to pravé. Nebojte se. Pokud byste po zakoupení e-booku  dospěli k názoru, že nesplňuje Vaše očekávání, zaručuji Vám vrácení peněz po 30 dní od jeho zakoupení. Nemáte se tedy čeho obávat.

K e-BOOKU DOSTANETE NAVÍC DÁRKY

Bonus č.1

K e-booku obdržíte zcela zdarma Bonus Skvělé recepty na zdravé domácí tvoření. Slané recepty na HŘÍŠNÉ DOMÁCÍ PEČENÍ, ZCELA MRAVNÉ NÁHRAŽKY MLÉKA ZCELA MRAVNÉ DOMÁCÍ ČISTIČEv hodnotě 99Kč jsou samostatně neprodejné a nabízím je jen jako součást e-booku Kuchyň bez zbytečné chemie.

Bonus č.2

K tomu obdržíte k ruce pracovní sešit MANUÁL KUCHYNĚ BEZ ZBYTEČNÉ CHEMIE v hodnotě 69 Kč. Pracovní sešit Vám bude pomocníkem při proměně Vaší kuchyně v zónu zdraví bez zbytečné kuchyně. Pomůže Vám procházet jednotlivými kroky přehledně a viditelně, což podpoří Vaši radost ze změny a bude Vás motivovat k dalšímu postupu. Jeho součástí je mj. přehledná tabulka přídatných látek, na které byste si měli dát při nákupu potravin pozor.

Pokud si říkáte:

BONUSY SE MI LÍBÍ,

pak pokračujte dále!

CHCETE ZMĚNU VE SVÉM ŽIVOTĚ?

CHCETE PRO SEBE ZDRAVĚJŠÍ DOMOV?

PAK…

Chcete mít ještě dnes v ruce nástroj změny Vaší kuchyně v místo, kde jíte opravdu zdravé potraviny, skladujete jídlo a nápoje ve vhodných nádobách, jíte ze zdravého nádobí, které myjete bezpečnými čisticími prostředky?

Pak změnu neodkládejte na zítra nebo na někdy…

 Zdraví pro sebe a svou rodinu přineste do Vaší kuchyně HNED TEĎ!

Klikněte na tlačítko OBJEDNAT e-BOOK. Když zvolíte způsob platby online, budete mít e-book stažený hned

Pokud raději platíte převodem, obrňte se na 1-2 dny trpělivostí při čekání, než celý obchodní proces proběhne.

Pro čtení e-booku není potřeba žádné speciální zařízení. Stáhnete si ho jednoduše ve formátu PDF do svého počítače.

Pokud Vás napadá nějaký dotaz k e-booku, je Vám něco nejasné, napište mi, ráda Vám odpovím:

luciekrivinkova@volny.cz

608 125 307

IČ: 71590412

Ochrana osobních údajů | Obchodní podmínky