EBOOK 5 TIPŮ JAK SI JÍDLO UŽÍVAT A SNADNO HO ZAŽÍVAT

Jak se po jídle cítit lehký jako pírko, když máte potíže s trávením?

Stáhněte si 5 tipů, jak si jídlo užívat a snadno ho zažívat. Tipy jsou vhodné nejen při zánětu střev, ale i běžných trávicích potížích. 

Je to zdarma

.

Co o ebooku říkají jeho čtenáři

Lucko, děkuji za e-book. Přečetla jsem ho jedním dechem, tak mě zaujal. Oceňuji, že píšeš, čím nahradit tu kterou potravinu, která „zlobí“ v bříšku syna. Mám děti, které mají také potravinové omezení, a proto oceňuji každou radu.
Michaela Holinská

autorka stránek o květových esencích, www.michaelaholinska.cz

Děkuji za Vaše e-booky. Mám je všechny. Jsou velmi přínosné a užitečné. I Vašich „5 tipů“ mi moc pomohlo. Snažím se zlepšit své stravování – donutil mě zdravotní stav. Učím se zdravě žít a jsem opravdu vděčný za každou pomoc. 

Viliam Rondzík

důchodce

Ebook se mi moc líbil, je plný opravdu užitečných návodů, informaci a nápadů, jak nahradit některé nevhodné potraviny těmi prospěšnými. Doporučuji všem, kdo řeší tento zdravotní problém, ale myslím, že by některé tipy na zdravá a chutná jídla velmi prospěly nám všem. Lucka se díky nemoci svého syna, a zodpovědnému přístupu k ní, stala opravdu expertem na stravování nejen nemocných s touto nemocí. Myslím, že tento ebook pomůže hodně lidem, kteří neví jak na to.
Lenka Krůpová

autorka eBooku Nemoc jako odrazový můstek, www.lenkakrupova.cz